Finansowanie

Finansowanie sprowadzania zwłok z zagranicy

Profesjonalna pomoc klientom w tak trudnych chwilach, jaką jest śmierć osoby bliskiej to nasz cel nadrzędny. Najwyższe standardy kompleksowych usług pogrzebowych zawsze idą w parze z empatią w stosunku do rodziny, jak i szacunkiem dla samego Zmarłego. Z uwagi na charakter naszej pracy, każdorazowo staramy się wykonywać obowiązki tak, by nie zakłócać żałoby krewnych. Wiemy, jak ważny jest spokój podczas przeżywania smutku po tak wielkiej stracie, dlatego transport zwłok z zagranicy powinien przebiec bez angażowania w ten proces  samych zainteresowanych.

sprowadzanie zwłok z zagranicy finansowanie -kwiat

Dofinansowanie do transportu zwłok z zagranicy

Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, dlatego w sposób indywidualny przedstawiamy pełną ofertę świadczonej usługi. Uwzględniamy specyfikę prawną, wyznaniową i społeczną, aby poszczególne etapy koniecznych działań zmierzających do transportu Zmarłego z zagranicy były w pełni dopasowane do konkretnej sytuacji, jak i możliwości finansowych klienta. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że potrzeba przewozu ciała osoby bliskiej z zagranicy jest nie tylko ogromnym szokiem, ale i znacznym ciężarem finansowym. Wiemy, z jak wielkim bólem zmaga się rodzina, dlatego wychodząc naprzeciw jej trudnej sytuacji, oferujemy minimalne ceny świadczonych usług, utrzymując jednocześnie najwyższą jakość wykonania podjętych działań.

Zachęcamy do osobistego kontaktu w celu poznania wszelkich możliwości pomocy finansowej w sprowadzaniu zmarłego z zagranicy w trakcie procesu międzynarodowego transportu zmarłych. Gwarantujemy indywidualne rozpatrzenie każdej sprawy i akceptację wystosowanej prośby. Nasza oferta jest na tyle elastyczna, że forma finansowania koniecznych kosztów zostanie idealnie dostosowana do sytuacji materialnej rodziny Zmarłego.

Kierując się troską o każdego klienta, służymy radą w dowolnym aspekcie związanym z transportem ciała do Polski, w tym z dofinansowaniem do transportu zwłok z zagranicy. Rozumiemy żal i cierpienie, jakie nosi w sercu każdy, kto utracił ukochaną osobę. Wierzymy, że śmierć stanowi początek czegoś nowego, ale wymaga godnego ostatniego pożegnania. Dołożymy wszelkich starań, aby rodzina Zmarłego otrzymała możliwość przygotowania uroczystej ceremonii pogrzebowej.