Transport zwłok zmarłych z Belgii, Anglii, Niemiec, Holandii do Polski

Przewóz zwłok zmarłych z zagranicy do Polski

W Rudel Group zdajemy sobie sprawę, że przewóz ciała osoby zmarłej z zagranicy jest olbrzymim wyzwaniem. Formalna strona tego przedsięwzięcia często leży poza zasięgiem rodziny, dlatego służymy pomocą w realizacji całej procedury. Pragniemy przyczynić się do organizacji ostatniej posługi wobec Zmarłego z należnym mu szacunkiem tak, by rodzina w spokoju mogła przeżyć żałobę i pogodzić się z odejściem ukochanej osoby.

Transport zmarłych do Polski wykonujemy z najwyższą starannością, dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły. Wykorzystując  pojazdy właściwie dostosowane do przewozu zmarłych, jesteśmy w stanie dokonywać tego typu transportów na znaczne odległości. Dostarczenie zwłok do Polski każdorazowo przebiega w najlepszych możliwych warunkach z jednoczesnym zachowaniem wymaganych standardów.

transport zwłok z francji do polski - kondukt pogrzebowy

Transport prochów z zagranicy (m.in. z Belgii, Anglii, Niemiec, Holandii) do Polski

Mając na względzie wymagania klientów, okoliczności oraz lokalizację kraju, w którym nastąpiła śmierć Zmarłego, zawsze odpowiednio dostosowujemy formę transportu. Istnieje możliwość przewiezienia ciała zarówno drogą lądową, jak i lotniczą, czy morską.

Świadczymy pełen pakiet usług ściśle związanych z procesem transportu prochów z zagranicy. W imieniu rodziny zmarłego wnioskujemy o stosowne zezwolenia wydawane przez polskie urzędy. Wyrabiamy dokumentację wymaganą przez instytucje zagraniczne. Podejmujemy czynności zmierzające do wyrobienia przepustek konsularnych zarówno dla zwłok, jak i prochów. Zajmujemy się tłumaczeniem uwierzytelnionym aktów zgonu i innych pism urzędowych funkcjonujących na terenie danego kraju. Fizycznie dokonujemy przewozu ciał i prochów za pośrednictwem wybranego środka transportu oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za przeprowadzenie sanitarnej i celnej odprawy granicznej.

Najwyższe kompetencje zatrudnianych przez nas specjalistów dają gwarancję, że międzynarodowy transport zwłok do Polski, potoczy się planowo, przy jednoczesnym zachowaniu restrykcyjnych standardów. Szacunek do zmarłego stanowi naszą naczelną zasadę, a jego zwłoki zawsze są bezpiecznie dostarczane we wskazane przez rodzinę miejsce.

Śmierć osoby bliskiej zawsze wiąże się z traumatycznym przeżyciem. Dodatkowe obciążenie stanowi sytuacja, w której konieczny okazuje się transport zwłok z zagranicy do Polski, tym bardziej że trudno jest wyobrazić sobie miejsce pochówku inne niżeli ojczysty kraj. Warto zatem zadbać o przewóz zgodny z obowiązującymi normami. W takim przypadku usługa międzynarodowego transportu świadczona przez kompetentną firmę pogrzebową jest nieocenionym wsparciem. Oferujemy m.in. przewóz zwłok z Holandii, Belgii i Francji.