Firma Rudel Group - Zakład pogrzebowy z Radomia

Kompleksowe usługi pogrzebowe Radom i okolice.

Niespodziewana śmierć w rodzinie to moment, w którym bliscy zmarłego czują głęboki żal i pustkę. Tę ogromną stratę potęguje dodatkowo konieczność sprowadzenia ciała z zagranicy. Jesteśmy w stanie dokonać tego w imieniu każdego klienta. Przejmiemy na siebie wszystkie formalności związane z przewozem. Zajmiemy się uzyskaniem urzędowych zezwoleń, kontaktem z ambasadami i konsulatami, a także fizycznym transportem zmarłego.

Nie jest to jednak koniec przygotowań do pochówku. Konieczne jest jeszcze dopełnienie pewnych formalności na terenie Polski. Jako, firma specjalizująca się również w kompleksowej obsłudze pogrzebów,  pomożemy każdemu przejść przez cały proces organizacyjny.

organizacja pogrzebów Radom - cmentarz

Pracownicy Rudel Group, rozumiejąc emocje po nieodżałowanej stracie, udzielą wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie. Doradzą we wszystkich nurtujących kwestiach i zaproponują optymalne możliwości związane z organizacją godnego pochówku. Przejmą na siebie obowiązek dopełnienia formalności w stosownych urzędach i instytucjach tak, by nawet w najmniejszym stopniu nie zakłócać żałoby rodziny. Wykazując się empatią, cierpliwością i wyrozumiałością, wskażą dostępne formy transportu zmarłych do Polski oraz pomogą uzyskać należny zasiłek pogrzebowy.

Szeroka oferta proponowanych przez nas świadczeń obejmuje ponadto przygotowanie ciała do pogrzebu, dostosowanie trumien i urn do wymagań klientów oraz wykonanie klepsydr. W drodze szczegółowych ustaleń jesteśmy w stanie zarezerwować salę, zorganizować stypę, oprawę kwiatową i muzyczną, a nawet załatwić autobus do przewiezienia żałobników.

Mamy świadomość, że pogrzeb stanowi niezwykle przykrą uroczystość, dlatego zgodnie z życzeniem rodziny pomożemy wyprawić godną ceremonię na odpowiednio wysokim poziomie. Chcemy, by ostatnie pożegnanie Zmarłego odbyło się w atmosferze wielkiego szacunku i skupienia, niezależnie od wyznania.

Rudel Group – usługi pogrzebowe Radom i okolice działają w systemie całodobowym 7 dni w tygodniu, mamy nadzieję odciążyć rodzinę zmarłego w tym smutnym momencie. Niech pamięć o utraconej osobie nie zgaśnie, a rozpacz nie przyćmi miłości i szacunku.