Przewóz, transport trumny, urny z prochami z zagranicy.

Trumny oraz urny do przewozów międzynarodowych

Jako specjaliści w dziedzinie przewozów osób zmarłych z zagranicy, podlegamy pod pewne prawnie określone, restrykcyjne zasady formalne, jak i sanitarne. Mamy pełną świadomość, że ciąży na nas bezwzględny obowiązek wywiązania się ze stawianych warunków. Wiemy, jak duża odpowiedzialność spoczywa na naszych barkach i jak wielkim zaufaniem darzą nas klienci, powierzając tak ważne zadanie, jak transport zmarłych do polski.

przewozy zwłok międzynarodowe trumny - trumna z kwiatami

Trumny z chłodniami do przewozów pomiędzy państwami

Dysponujemy najwyższej klasy flotą transportową, w najdrobniejszym szczególe dostosowaną do naszej specjalizacji. Jesteśmy w pełni przygotowani do przewozu zwłok na duże odległości. Nasze autokarawany, zgodnie z przepisami, posiadają wydzieloną część na umieszczenie trumny, która odpowiednio zabezpieczona, bez ryzyka zostaje dostarczona we wskazane miejsce. Co więcej, pojazdy wyposażone są w łatwo zmywalne podłoże, obite właściwym materiałem. Jest to niezwykle istotne, ponieważ po każdym transporcie zwłok, dokonywana jest szczegółowa dezynfekcja.

Według obowiązujących norm prawnych do transportu zmarłych wykorzystujemy trumny z chłodniami wykonane z metalu albo drewniane wyłożone blachą. Przygotowując przewóz, wypełniamy dno specjalnym chłonnym materiałem oraz wykonujemy hermetyczny spaw. Następnie umieszczamy trumnę w opieczętowanej, drewnianej skrzyni.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w chwilach rozpaczy zmagają się z bólem i cierpieniem po nieodżałowanej stracie osoby bliskiej, oferujemy szeroki wachlarz trumien do przewozów pomiędzy państwami. Nasza oferta obejmuje modele odpowiadające wymogom sanitarnym, które umożliwią bezpieczny transport Zmarłego w celu wyświadczenia mu zasłużonej ostatniej posługi.

Trumny belgijki w macie

JASNA MAT
NR KAT. BSJM

ŚREDNI MAT
NR KAT. BSSM

CIEMNA MAT
NR KAT. BSCM

Trumny belgijki w połysku

JASNA BŁYSK
NR KAT. BSJB

ŚREDNI BŁYSK
NR KAT. BSSB

CIEMNA BŁYSK
NR KAT. BSCB

Trumny amerykanki w macie

JASNA MAT
NR KAT. ASJM

ŚREDNI MAT
NR KAT. ASSM

CIEMNA MAT
NR KAT. ASCM

Trumny amerykanki w połysku

JASNA BŁYSK
NR KAT. ASJB

ŚREDNI BŁYSK
NR KAT. ASSB

CIEMNA BŁYSK
NR KAT. ASCB

Trumny dębowe

AMERYKANKA
NR KAT. AD

BELGIJKA
NR KAT. BD

Urny aluminiowe

U1

U2

U3

U4

U5

U6

Urny metalowe

U7

U8

U9

U10