Międzynarodowy transport zmarłych za granicę

Transport zmarłych za granicę

Śmierć ukochanej osoby to ogromna tragedia powodująca bezgraniczny ból, rozczarowanie i niewymowne poczucie straty. Najbliższa rodzina zawsze potrzebuje czasu, by móc w spokoju przeżyć okres żałoby i podczas ostatniej drogi pożegnać Zmarłego. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to czas, w którym podjęcie jakichkolwiek działań formalnych przychodzi łatwo, zwłaszcza gdy silne emocje odbierają resztki energii.

transport zwłok do innego kraju - pogrzeb

Przewóz zwłok zmarłych za granicę

Mając na uwadze szereg wszelkich okoliczności składających się na konieczność przeprowadzenia transportu Zmarłych za granicę, jesteśmy w stanie zaoferować pełną kompleksową usługę w tym zakresie. Profesjonalnie zajmiemy się kompletowaniem koniecznej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w kraju docelowym przepisami. W imieniu rodziny pozyskamy zezwolenia wymagane przez państwa, po których terenie przebiega przewóz zwłok za granicę. Zawnioskujemy o zaświadczenie stwierdzające brak jakichkolwiek przeciwwskazań do przewozu, jak i pochówku ciała na obszarze innego kraju.

Przejmując na siebie obowiązek kontaktu z urzędami, ambasadami i konsulatami, mamy szczerą nadzieję w jak największym stopniu odciążyć rodzinę zmarłego. Nasi pracownicy pozostają do dyspozycji klientów w systemie całodobowym. Służą radą i pomocą w każdej kwestii związanej z transportem Zmarłych za granicę. Udzielą pełnej, jasnej i wyczerpującej odpowiedzi na każde zadane pytanie, jednocześnie okazując wsparcie i pokłady współczucia w tak trudnych chwilach, jak śmierć osoby bliskiej.

Niezależnie od wyznania, gwarantujemy transport zwłok do innego kraju w poszanowaniu czci i godności Zmarłego. Wiemy, jak skomplikowana jest cała procedura, dlatego w poczuciu solidarności z drugim człowiekiem, pragniemy pomóc uporać się z koniecznymi formalnościami oferując kompleksowe usługi pogrzebowe.